Семінар-практикум для батьків вихованців на тему: «Виховуючи свою дитину, ти виховуєш себе»

17 лист. 2017
Вихователем Черніховською О.М. в дошкільному навчальному закладі (ясла-садку) №14 було проведено семінар-практикум для батьків вихованців на тему: «Виховуючи свою дитину, ти виховуєш себе» 16 листопада 2017 року.

Метою семінару-практикуму  було поглибити знання батьків щодо морального виховання дітей, оскільки в повсякденному житті постійно й неминуче виникають різноманітні проблеми, пов'язані з поводженням, взаєминами між людьми. Саме в родині діти головним чином осягають абетку моральності, засвоюють, що таке добре й що таке погано, учаться проявляти доброзичливість до людей, надавати посильну допомогу. У міру дорослішання дитини моральні вимоги до неї значно зростають і заглиблюються. Моральне виховання в родині – це формування любові до рідного краю, своєї Батьківщини, гуманності, почуття товариства, чесності, справедливості, відповідальності.

Сім’я – це основний виховний осередок. В ДНЗ дитина навчається, як жити в суспільстві. Але саме родина вводить дитину в світ соціальних відносин, формує ставлення до оточуючих, певні моральні цінності. Для повноцінного життя дуже важливо, щоб духовні потреби між членами родини були близькими. Втрата духовності рівнозначна втраті людяності.

На згадку учасники семінару-практикуму  отримали  пам’ятки моральності. Відчули задоволення, отримали нові знання та практичні навички, які зможуть використовувати у виховуванні дитини.