Інтегроване заняття в середній групі з екологічного та патріотичного виховання з використанням літературної спадщини В.О. Сухомлинського на тему: «Українці ми маленькі»

23 лист. 2017
23 листопада 2017 року в дошкільному навчальному закладі (ясла-садку) №14 відбувся колективний перегляд інтегрованого заняття в середній групі з екологічного та патріотичного виховання з використанням літературної спадщини В.О. Сухомлинського на тему: «Українці ми маленькі» проведеного вихователем Кубасовою К.М.

Метою заняття було: продовжити знайомити дітей з поняттям «Наша Батьківщина», формувати знання про державні символи: прапор, герб та ознайомити з державним Гімном України. Розвивати інтерес до України, бажання спілкуватися рідною мовою. Виховувати громадянина своєї держави, любов до рідного краю, шанобливе ставлення до національних та державних символів, повагу до українського народу, гордість за красу і велич нашої Батьківщини. Ознайомити дітей зі змістом казки В.О. Сухомлинського «Без Батьківщини життя - не життя» використовуючи слайд-презентацію.

Дітям дуже сподобалося малювати калину способом нетрадиційних технік малювання. Калина в Україні символізує духовний потяг до свого рідного краю, до рідної землі, шанування традицій. З калиною порівнюється все найкраще, найдорожче. Називають її  « Дивом калиновим».  Калина - берегиня роду людського.