Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 14 Олександрійської міської ради Кіровоградської області

Семінар – практикум для вихователів на тему: «Ділова українська мова за професійним спрямуванням»

1 груд. 2017
30 листопада 2017 року в дошкільному навчальному закладі (ясла-садку) №14 було проведено семінар – практикум для вихователів на тему: «Ділова українська мова за професійним спрямуванням» вихователем Артеменко О.В..

Метою семінару-практикуму для вихователів було поглибити знання педагогів з дошкільної лінгводидактики - педагогічної галузі науки, що вивчає закономірності розвитку мовлення дітей на різних вікових етапах дитинства, специфіку педагогічної діяльності спрямованої на формування мовних навичок у дітей: засоби, форми, методи і прийоми навчання дітей мови. Вихователям наглядно показано прийоми процесу оволодіння мовою, як засобом спілкування в умовах виховання і навчання в дошкільному навчальному закладі.

На семінарі-практикумі вихователі отримали методичні поради стосовно розвитку та навчання дітей рідної мови, використовуючи педагогічну спадщину В.О. Сухомлинського.