Методичний конкурс «Кращий дидактичний посібник з економічного виховання на тему: «Цікаві завдання для маленьких бізнесменів»

16 бер. 2018
15 березня 2018 року в дошкільному навчальному закладі (ясла-садку) №14 пройшов методичний конкурс «Кращий дидактичний посібник з економічного виховання на тему: «Цікаві завдання для маленьких бізнесменів».

Метою конкурсу було оцінити створені вихователями дошкільного навчального закладу дидактичні посібники та ігри з економічного виховання. Оскільки вони сприяють закріпленню й розширенню знань у дітей  про економічну сферу діяльності дорослих, виробленню елементарних практичних навичок у сфері економічних відносин, створенню передумов  для навчання дітей у школі. На основі отриманих знань формується у дошкільнят почуття самостійності та відповідальності, що слугує вихованню чесного, порядного громадянина.