Розвага з дітьми старшої та підготовчої групи за участю інспекторів ДСНС міста Олександрії

30 бер. 2018
27 березня 2018 року в дошкільному навчальному закладі (ясла-садку) №14 відбулась розвага з дітьми старшої та підготовчої групи за участю інспекторів ДСНС міста Олександрії.

Одною із складових завдань дошкільного навчального закладу є профілактична робота з безпеки життєдіяльності дітей. Вихователі на протязі усього дня у повсякденному житті та на заняттях, використовуючи різні форми роботи, ведуть відповідне навчання і виховання дітей. Особливо подобаються дітям свята та розваги, де діти у змаганнях закріплюють і здобувають  набуті навички.

Під час  розваги діти із задоволенням імітували дії пожежників під час пожежогасіння, а саме – змотували пожежні рукава,  в ігровій формі закріплювали номер Служби порятунку, практично тренувались діяти у задимленому приміщенні за допомогою протигазу та іншого спецодягу.

На згадку про зустріч рятівники залишили дітям цікаві подарунки. Сподіваємось, отримані знання та вміння допоможуть дітям не розгубитись при виникненні надзвичайної ситуації в повсякденному житті.