Тиждень знань безпеки життєдіяльності на тему: «Жити цікаво та безпечно»

20 квіт. 2018
Безпека дитини - це найголовніше, тому в дошкільному навчальному закладі (ясла-садку) №14 всі вихователі підготували цікаві форми роботи для дітей та батьків до Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему: «Жити цікаво та безпечно», який пройшов з 16 по 20 квітня 2018 року.

Діти молодшої групи дивились  пізнавальний мультфільм «Стихійні лиха» та приймали участь в інтегрованому занятті «Стихійні лиха в чарівному містечку». В середній групі дітям дуже сподобалось цікаве заняття на тему: «Землетруси»   та розвага «Ми - юні пожежники». В старшій групі діти були в захваті від лялькового театру «Колобок рятує сім'ю від землетрусу».  Цікавим було заняття на тему: «Пожежа в лісі». Діти підготовчої групи прийняли участь у розвазі «Попередити. Врятувати. Допомогти».  Не забули і про батьків - для них вихователі підготували консультації та папки-пересувки.