Міське методичне об’єднання для вихователів ясельних груп

25 трав. 2018
25 травня 2018 року в дошкільному навчальному закладі (ясла-садку) №14 відбулося міське методичне об’єднання для вихователів ясельних груп на тему: «Педагогічна спадщина В.О.Сухомлинського – джерело відродження духовності, моральності».

Було презентовано доповідь з використанням мультимедійної презентації на тему: «Аналіз літературних творів В. Сухомлинського про цінності людського життя для дорослих та дітей»  вихователем-методистом Головатою О.С. та  проведено інтегроване заняття на тему: «Домашні птахи»  для дітей раннього віку  з використанням оповідання   В. Сухомлинського «Курчата» вихователем Ольховик  І.Є..

Під час інтегрованого заняття діти навчились розрізняти і називати домашніх птахів, їх основні частини тіла, яскраві ознаки зовнішнього вигляду, дитинчат  і знаходити відмінності від дорослих птахів за зовнішнім виглядом та поведінкою. Вихователь збагатила  активний словник дітей різними частинами мови та формувала елементарні уявлення про характерні зовнішні ознаки птахів, їх способи пересування і поведінки в навколишньому світі. А також розвивала у дітей бажання бути турботливими по відношенню до живої природи та виховувала працелюбність, бажання допомагати, вміння милуватися природою.

Наприкінці міського методичного об’єднання було зроблено аналіз та підбито підсумки представленого заходу.