Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 14 Олександрійської міської ради Кіровоградської області

Міжнародний день захисту дітей

1 черв. 2018
01 червня 2018 року в дошкільному навчальному закладі (ясла-садку) №14 відбулося святкування Міжнародного дня захисту дітей.

Це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Мета заходу:  давати знання про те, що кожна людина має свої права; викликати бажання мати такі взаємини з однолітками та дорослими, що відповідають етичним нормам; розвивати рухову активність дітей в процесі виконання різноманітних фізичних вправ та ігрових змагань.

На святковій розвазі, яка проходила на стадіоні дошкільного навчального закладу, всі діти грались, танцювали, співали, декламували  вірші, виконували колективний флешмоб, приймали участь в спортивних  змаганнях. Глядацьку підтримку учасникам святкової розваги забезпечували найменші вихованці закладу, працівники та запрошені гості.

Фінальним акордом свята стала колективна організація малюнку на асфальті.

Всі учасники отримали безліч позитивних емоцій від свята.