Олімпійський день

11 черв. 2018
З 04 по 08 червня 2018 року в дошкільному навчальному закладі (ясла-садку) №14 були проведені заходи присвячені Олімпійському дню.

Свято,  яке, крокуючи різними містами України, об’єднує всю країну навколо вічних життєвих цінностей – миру, добра, єдності, взаєморозуміння та сприяє вихованню сильної нації, нових чемпіонів.

Заходи були  спрямовані на популяризацію спорту, здорового способу життя. Під час проведення спортивних змагань, вікторин, розваг   малята ділилися своїми знаннями про здоровий спосіб життя, змагалися, гралися та навчали молодших дітей різним вправам. Діти емоційно та жваво реагували на кожне з завдань, демонстрували свою спритність, швидкість, згуртованість та високий рівень спортивних вмінь.

Фізкультурний настрій панував на протязі всього тижня. Усі діти зрозуміли те, що у кожного є своя олімпійська сходинка, своя олімпійська висота, і щоб її досягти потрібно мати велике бажання та віру у свої власні сили. Діти отримали масу задоволення в цей святковий незабутній час.