11 вер. 2018
З 03 вересня по 07 вересня 2018 року у дошкільному навчальному закладі (ясла-садку) №14 проходив Олімпійський тиждень.

Мета заходу:  пропаганда здорового способу життя, розвитку олімпійського руху, поглиблення знань про Олімпійські ігри, формування у дітей мотивації до систематичних занять фізичною культурою і спортом, виховання почуття патріотизму та гордості за свій рідний край та Україну.

Вихователі провели ряд заходів спрямованих на фізичний розвиток дітей, а саме були проведені: презентація на тему: «Історія олімпійських ігор – від давнини до сучасності», заняття на тему: «Малі Олімпійські ігри», «Веселі естафети», спортивна розвага на тему: «Ігри патріотів», малювання на асфальті на тему: «Олімпійська символіка». Діти з задоволенням виконували спортивні вправи, брали участь в естафетах, грали в рухливі ігри.

Протягом Олімпійського тижня дошкільнята отримали нові  цікаві знання та заряд позитивних емоцій.