Step-father GIFs - Get the best GIF on GIPHY

Девіз нашого закладу – «Вершину долає тільки той, хто йде…

Ця незаперечна істина, яка прийшла до нас із сивої давнини, ніколи не втрачала своєї важливості й актуальності. Вона є визначальною у діяльності адміністрації та колективу  закладу освіти.

Завдання закладу дошкільної освіти полягає у наданні дітям якісної дошкільної освіти, забезпеченні емоційного благополуччя, фізичного, психічного, соціального здоров’я, створенні умов повноцінної пізнавальної активності дитини, що забезпечить її самодостатність та самореалізацію.

Педагогічний колектив втілює у життя державну політику в галузі освіти. Управлінська діяльність адміністрації закладу спрямована на забезпечення гарантованого права громадян на отримання дітьми дошкільної освіти. У закладі є необхідні нормативно-законодавчі акти щодо функціонування та розвитку ЗДО.

Станом на 01.09.2022 року в  закладі дошкільної освіти  5 груп:

1 група для дітей раннього віку (2-3 р.ж.)

4 групи для дітей дошкільного віку (3-6 р.ж.)

Запланована потужність закладу - 110 дітей.

Станом на 01.09.2022 року мережа закладу складає 128 дітей.