Комплексне заняття економічного спрямування для дітей старшого дошкільного віку «Я і гроші: витрачаємо, накопичуємо, ділимося»

31 січ. 2018
31 січня 2018 року в дошкільному навчальному закладі (ясла-садку) №14 відбувся колективний перегляд комплексного заняття економічного спрямування для дітей старшого дошкільного віку «Я і гроші: витрачаємо, накопичуємо, ділимося» проведеного вихователем Черніховською О.М.

Метою заняття було: закріпити економічні терміни «гроші», «монета», «банкнота», «пластикова картка»; поглибити знання дітей про готівкові та безготівкові гроші; закріпити знання дітей про зовнішній вигляд сучасних грошей: долари, гривні, леї, злоті і інші; розширити уявлення про елементи економіки, гроші та їх історію. Дати визначення поняттям «гроші», «дохід», «витрата», їх використання. Ознайомити дітей з деякими складовими сімейного бюджету (пенсією, зарплатою, доходом, стипендією). Продовжувати вчити дітей орієнтуватися в просторі: - наліво, - направо, прямо. Розвивати логічне мислення, пам'ять. Виховувати повагу до людей праці використовуючи художній твір В.О. Сухомлинського «Мокра і суха сорочка», моральні якості, дбайливе ставлення до грошей.

Комплексне заняття сприяло створенню у дітей гарного настрою під час подорожі в країну «Економіки» та отримання  знать та практичних навичок у користуванні пластиковими картками та банкоматом.