Правила утримання навчання і виховання дітей в ЗДО!

Звертаємо вашу увагу на режим роботи дошкільного закладу : з 07.00 – 17.30.
Батьки мають приводити дитину в дитячий садок вчасно (до 08.30), у разі запізнення попередити про це вихователя заздалегідь.
Батьки мають передати дитину вихователю та повідомити про те що забрали її. Категорично забороняється відпускати дитину саму до дитячого садка. в інших випадках вихователь за дитину відповідальності не несе.
Забороняється забирати дитину з дитячого садка людям в нетверезому стані
Забирати дитину із дитячого садка тільки батькам, або дорослим родичам, з якими познайомили батьки (заява батьків). Дітям до 18 років забирати дітей заборонено!
Якщо дитину забирає співмешканець (співмешканка) обов’язково надати заяву про дозвіл від батька і матері
Батьки мають право на літнє оздоровлення дитини без відвідування дитячого закладу протягом 75 календарних днів, попередивши про це завідуючу дитячого закладу, вихователів, та залишивши письмову заяву.
Приводити дитину в дошкільний заклад потрібно охайною, в чистому одязі та залишати змінний одяг для переодягання
Якщо дитина захворіла вдома, необхідно повідомити про це вихователя звечора
Хворих дітей приводити до дошкільного закладу категорично забороняється! Це може призвести до інфікування інших малят
Плату за харчування дитини в дошкільному закладі батьки повинні вносити не пізніше 15 числа поточного місяця за поточний місяць.
Дошкільний навчальний заклад не несе відповідальності за матеріальні цінності вихованців.
Виконання правил для всіх батьків обов’язкові