Екскурсія до краєзнавчого музею

18 жовт. 2019
Дати дітям радість праці, радість успіху у навчанні, збудити в їхніх серцях почуття гордості, власної гідності — це перша заповідь виховання. (В.О.Сухомлинський)

Патріотичне виховання дошкільників — це невіддільна складова усього освітнього процесу в дитячому садку. Формування національної свідомості та громадської відповідальності починається з раннього віку і триває протягом усього життя. Патріотизм як моральна якість має інтегральний зміст. З огляду на це в педагогічній роботі поєднано ознайомлення дітей з явищами суспільного життя, народознавство, засоби мистецтва, практична діяльність дітей, саме тому в нашому закладі створена творча група, яка організувала 18 жовтня екскурсію дошкільників старшої та різновікової груп до краєзнавчого музею нашого міста. Діти мали змогу прослухати різноманітні історії від екскурсовода.

Основними завданнями діяльності музею є: культурно-освітня, науково-дослідницька, комплектування музейних зібрань, експозиційна, фондова, реставраційна робота.