Завдання освітньої роботи на 2022-2023 н.р

Виходячи з аналізу освітньої і методичної роботи за 2021-2022 навчальний рік та з метою продовження роботи щодо реалізації завдань. Ясельна – середня групи: Освітня програма  для дітей від 2 до 7 років «Дитина», керуючись листом МОН України від 10.08.2021 року №1/9-406 "Щодо окремих питань діяльності закладів дошкільної освіти у 2022-2023 навчальному році" , враховуючи досягнення, перспективи розвитку та проблеми дошкільного навчального закладу педагогічний колектив визначив такі завдання на 2022 – 2023 н. р.:

1. Формувати основи патріотичного виховання дітей під час різних видів діяльності.
  2. Забезпечувати наступність у впровадженні особистісно орієнтованої моделі освіти в дошкільній та початковій ланках освіти, формуванні художньо-мовленнєвої, комунікативної та математичної компетенції дошкільників.
  3. Створення пошуково-дослідної лабораторії у закладі дошкільної освіти.