Новорічні свята в нашому закладі

27 груд. 2019
з 23.12.2019 року по 27.12.2019 року в закладі дошкільної освіти пройшли новорічні ранки, де діти знову поринули у світ казки.

Наближається чудове та улюблене усіма свято — Новий рік. Як можна не любити цю зимову казку, наповнену радістю, блиском мішури й запахом мандаринів? Правильно, не можна. Кожна людина чекає новорічного чарівництва. Багато хто вірить, що новорічна ніч виконує всі бажання. Особливо чекають це свято діти, адже саме їм Дідусь Мороз приносить багато цікавих подарунків.

Вихованці дивували дорослих своїми дзвінкими і радісними голосочками,   майстерністю в танцях, декламуванням віршів та неперевершеним дитячим артистизмом. В кінці свята кожна дитина отримала подарунок від Діда Мороза.

Свята пройшли у доброзичливій атмосфері, а результатом стали незабутні дитячі враження, емоції та посмішки батьків.