Конкурс дидактичних ігор "Дитина в сенсорно-пізнавальному розвитку"

13 січ. 2020
В закладі дошкільної освіти (ясел-садка) №14 пройшов конкурс дидактичних ігор з розділу "Сенсорно пізнавального розвитку дітей".

Провідною діяльністю дітей дошкільного, у тому числі і старшого, віку є гра. Саме завдяки грі діти набувають нових знань, удосконалюють свої практичні навички.
Традиційним видом ігор, що використовуються в дошкільній педагогічній практиці, є дидактичні ігри.
Відповідно до річного плану нашого закладу, сьогодні 14.01 відбулася виставка за розділом "Дитина у сенсорно-пізнавальному просторі" дидактичного матеріалу та вправ.
Вихователі мали змогу представити дидактичні ігри, розкривши їх тему, мету, тим самим пропагуючи просвітницьку роботу з питань навчання та виховання дітей дошкільного віку. Всі педагоги проявили творчий підхід до виготовлення ігор.