День Святого Миколая у дитячому садочку

18 груд. 2020
Зима дуже багата на свята, і відкриває календар одне із найулюбленіших свят для малюків – День Святого Миколая.

Святий Миколай першим приходить до нас – зі святом милосердя та добра, як же приємно дарувати, турбуватися про всіх, кого любиш. Діти  шалено люблять зимові свята. Вони з нетерпінням чекають їх настання, щоб зануритися в атмосферу чарівності, радості і веселощів. Кожна дитина сподівається на маленьке диво і з нетерпінням його чекає. Але не тільки діти радіють цьому святу – кожен із нас вірить в здійснення заповітної мрії, котра під силу лише Святому Миколаю.

Зранку до дітей завітав головний герой -  Святий Миколай. Оскільки всі дітки протягом року були слухняними, він вручив їм солодкі подарунки. Роздаючи солодощі, Святий Миколай бажав дітям бути чемними, робити добро, не ображати нікого, не  сваритися. Коли малята отримували подарунки,  їх оченята світилися неймовірною радістю. Позитивні емоції, гарний настрій, великий заряд енергії отримали  всі присутні. Ця подія залишить приємні спогади у пам’яті вихованців на довгий час.