Відкрите заняття у старшій групі

19 квіт. 2021
Разом з вихователем діти подорожували у минуле

На відкритому занятті діти старшої групи подорожували в минуле, потрапили в гості до привітної української господині, яка розповіла багато цікавого про свою оселю. Пригадали і вшанували пам'ять поета Т.Г.Шевченка, розповіли його вірші. Пригадали український одяг, його значення, види. Грали в рухливо-дидактичну гру за темою " Одягни козака і дівчину" в український одяг. В інтерактивній грі "Зайва квітка" пригадали українські символи-квіти, які впливають в український віночок і пограли в рухливу гру"Віночок". Закріпили і дізнались нові види українського посуду. Дітки допомогли господині приготувати смачний коровай і зліпили із тіста плетінки. Діти із задоволенням занурились в старовинну українську атмосферу, відчули її чарівність, загадковість. Згадали звичаї і традиції українського народу і стали ще більшими патріотами нашої рідної Батьківщини!