Тиждень знань Правил Дорожнього руху "Дорожня грамота"

13 вер. 2013
У відповідності до наказу №612/41/17 управління освіти від 5 серпня 2013 року «Про проведення Тижнів безпеки життєдіяльності», з метою безпеки життя і здоров’я дітей, попередження дорожньо – транспортного травматизму, просвітницької роботи з вивчення Правил дорожнього руху в ДНЗ №14 проводився «Тиждень знань Правил дорожнього руху» на тему: «Дорожня грамота» з 9 по 13 вересня 2013 р.

В кожній групі протягом Тижня були проведені різноманітні форми роботи: заняття, ігри, розваги, вечори, бесіди і т. д.

Цікаво проведені спостереження на прогулянках, бесіди з дітьми.

Були проведені дидактичні та рухливі ігри в молодшій, старшій та підготовчій  групах. Під час рухливих ігор діти не лише засвоювали знання, але й вправлялися у спритності і витривалості. І дівчатка і хлопчики були активні.

А свята, розваги, лялькові театри, проведені протягом Тижня викликали бадьорий настрій, позитивні емоції. На високому методичному рівні були проведені:

Спортивна розвага «Мандрівка по місту», вихователем середньої групи Юрчук С. С.

Музична розвага «Вивчи правила і знай», вихователем  старшої групі Стрижак І. М.

Ляльковий театр «Ось яка вона дорога», вихователем підготовчої групи Федоровою Л. В.

Вечір загадування і відгадування загадок, вихователем підготовчої групи Козубенко К. О.

Велика робота проводилась з батьками. Були проведені бесіди, консультації, виготовлені папки – ширми, папки – пересувки.

Матеріали Тижня систематизовані та оформлені в папку.

Робота по закріпленню Правил дорожнього руху проводиться вихователями систематично: бесіди кожну п’ятницю, фіксуються в журнал відвідування. В кабінеті розроблена тематика батьківського лекторію «Вивчаємо правила дорожнього руху», виготовлений стенд «Азбука дорожнього руху», папка з методичними рекомендаціями «Зелений вогник» поповнюється новим змістовним матеріалом.