Свято "Осені"

15 жовт. 2013
В дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №14 "Сонячний" відбулися дитячі ранки "Осені"

Осінь дарує нам різні фарби, безліч овочів і фруктів, а також досить мінливий настрій, який найбільш проявляється в дитячому віці. Саме тому так важливо, щоб  в дитячому садку задали цій мінливості спрямованість на гарний настрій. Найкращим способом для цього є організація дитячих ранків "Осені".

Свята не тільки підняли життєвий тонус дітей, але і простимулював їх фантазію, навчили працювати в команді, виявляти доброзичливість.

Активну участь у святкуванні прийняли батьки підготовчої групи, які разом з дітьми виготовили композиції з природнього матеріалу. В результаті зроблена виставка дитячих робіт "Осіння композиція".