Директор закладу дошкільної освіти (ясел - садка) №14

Федорова Лариса Володимирівна

Освіта: Повна вища.

Педагогічний стаж роботи: 32 роки.

Кваліфікаційна категорія:«Спеціаліст вищої категорії» ,звання «Вихователя-методиста»

На посаді директора з 2015 року.

Її професіоналізм, вимогливість, уміння прогнозувати та аналізувати допомогли вивести заклад в один з кращих в місті, та отримати численні нагороди виконкому міської ради, управління освіти і науки, міському профспілки управління освіти і науки.

Директор Федорова Л.В. забезпечує освітній процес в закладі  з чітким дотриманням чинної нормативно-правової бази та Санітарного регламенту для дошкільних закладів. Керівник дбає про безпеку працівників та дітей, організовує роботу в умовах пандемії  COVID-19, проводить роботу по вакцинації працівників закладу.

Підтримує зв’язки з батьками, надає їм консультативну педагогічну допомогу з питань освіти, фізичного й психічного розвитку їх дітей.

Неухильно дотримується професійної етики спілкування; у будь-якій ситуації координує свої дії з колегами. Стосунки з дітьми будує на довірі, повазі, вимогливості, справедливості. Особистим прикладом утверджує повагу до принципів загальнолюдської моралі, чим і заслуговує авторитет серед вихованців, їх батьків, працівників садочку.
        Вміло організовує навчальний процес впроваджуючи дистанційне навчання у трьох напрямках: діти, батьки, педагоги, використовуючи різноманітні онлайн платформи. На високому професійному рівні планує і проводить інноваційні форми роботи з педагогами. Створила базу даних та сучасні відео-заняття з використання інтерактивних форм методичної роботи в закладі.

Особистий прийом громадян:

середа, четвер - 14.00-16.00

Вихователь-методист закладу дошкільної освіти (ясел-садка) №14

Рева Леся Олександрівна

Освіта: повна вища.

Педагогічний стаж роботи: 5 років.

Кваліфікаційна категорія: Спеціаліст IІ категорії.

На посаді вихователя-методиста з 2019 року.

Професійно здійснює методичне керівництво виховною та освітньою діяльністю педагогічного колективу. Відрізняється умінням генерувати ідеї, працювати цілеспрямовано, враховуючи можливості і здібності кожного педагога. Забезпечує сприятливі умови для ефективного впровадження в практику роботи педагогів прогресивних методик, педагогічних інновацій та технологій. Знаходиться в постійному пошуку нових форм і методів роботи з дошкільниками та педагогічними працівниками

Якщо у вас виникли питання до адміністрації закладу дошкільної освіти Вам нададуть відповідь:

Директор — Федорова Лариса Володимирівна

• щодо батьківської плати;
• організаційних питань;
• режиму роботи ЗДО;
• якості роботи персоналу ЗДО;
• пропозиції по покращенню роботи закладу дошкільної освіти.

Вихователь-методист — Рева Леся Олександрівна
• освітній процес дітей;
• підготовка до школи;

• консультації з проблем виховання, навчання в сім’ї;
• психічний розвиток дитини;
• консультування з питань педагогіки і методичної роботи.