Про нас

Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 14 Олександрійської міської ради Кіровоградської області  – навчальний комунальний  заклад для дітей  віком від 2 до 6(7) років, де забезпечується догляд за ними, розвиток, виховання та навчання відповідно до вимог Базового компоненту дошкільної освіти. ЗДО № 14 є  юридичною особою, яку включено до ЄДРПОУ, ідентифікаційний   код 31850936. Вид діяльності за КВЕД – 2010: «85.10 Дошкільна освіта».

Рік заснування закладу освіти– 1963 рік. Освітня робота спрямована на розвиток і формування передумов творчих здібностей, нахилів особистості засобами зображувальної, театралізованої, художньо-мовленнєвої, музично-хореографічної діяльності.

Групи комплектуються за віковими ознаками:  одновікові.

У  закладі функціонують  3 групи загального розвитку та 1 інклюзивна група  з загальною кількістю вихованців у 2022 - 2023 н.р. -  128 дітей: 1 група для дітей раннього віку.

Відповідно до освітніх і соціальних запитів батьків впродовж року забезпечується режим роботи ЗДО з 7.00 до 17.30: 10,5 годинне перебування дітей - у всіх вікових групах.

У закладі освіти визначена державна мова навчання і виховання дітей.

В своїй діяльності педагогічний колектив керується Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», Положенням про дошкільний навчальний заклад України, іншими  нормативно — правовими актами, власним  Статутом.

Зміст освітньої роботи з дітьми, форми організації освітнього процесу  відповідають основним вимогам і концептуальним засадам Базового компонента дошкільної освіти України ( нова редакція) та реалізуються через комплексну освітню програму для  дітей від 2 до 7 років «Дитина»  та парціальні програми:

• «Радість творчості», парціальна програма художньо-естетичного розвитку дітей раннього та дошкільного віку (авт.: Борщ Р. М., Самойлик Д. В.)
  • «Грайлик», парціальна програма з організації театралізованої діяльності в дошкільному навчальному закладі (авт. О. Березина,  О. Гніровська,  Т. Линник)
  • «Скарбниця моралі», програма з морального виховання дітей дошкільного віку (авт. – Лохвицька Л.В.)
  • «Про себе треба знати, про себе треба дбати», програма з основ здоров’я та безпеки життєдіяльності дітей віком від 3 до 6 років  (авт. – Лохвицька Л. В.)
  • «Дитина у світі дорожнього руху», програма з формування основ безпечної поведінки дітей дошкільного віку під час дорожнього руху (авт. – Тимовський О.А., Репік І.А.)
  • «Україна – моя Батьківщина», програма національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку.
  • «Музично-оздоровчі мандрівки з дітьми п’ятого року життя», парціальна програма (авт. кол. С.В.Бондар та ін.)

Комунальний заклад" Заклад дошкільної освіти № 9 Вінницької міської ради"