5 квіт. 2019

Тиждень на тему: «Рух заради здоров’я»

З 01.04 по 05.04.2019 року в закладі дошкільної освіти (ясла-садку) №14 було проведено Тиждень на тему: «Рух заради здоров’я» в якому прийняли участь всі вихованці садочка.
22 бер. 2019

Сюжетно-рольова гра «Телебачення» у різновіковій групі.

22 березня 2019 року в Закладі дошкільної освіти (ясла-садку) №14 вихователем різновікової групи Головатою О.С. було проведено сюжетно-рольову гру на тему «Телебачення».
7 бер. 2019

Музичні свята на тему: «Матусин день»

З 01.03 по 06.03.2019 року в Закладі дошкільної освіти (яслах-садку) №14 музичним керівником Ткачук В.Ю. та вихователями були проведені музичні свята на тему: «Матусин день».
1 бер. 2019

Методичний конкурс: «Мої атрибути до сторітелінгу як засобу зацікавлення та мотивування дітей»

27 лютого в Закладі дошкільної освіти (яслах-садку) №14 пройшов методичний конкурс «Мої атрибути до сторітелінгу як засобу зацікавлення та мотивування дітей».
15 лют. 2019

Семінар-практикум для вихователів на тему: «Розвиток творчих здібностей дітей за допомогою музикотерапії, логоритміки, орф-педагогіки»

У закладі дошкільної освіти (яслах-садку) №14 музичним керівником Ткачук В.Ю. було проведено семінар-практикум для вихователів на тему «Розвиток творчих здібностей дітей за допомогою музикотерапії, логоритміки, орф-педагогіки». Мета семінару – розширення знань педагогів про розвиток творчих здібностей дошкільників за допомогою музикотерапії, логоритміки, орф-педагогіки та удосконалення практичних навичок, необхідних у роботі з дітьми за даним напрямком; розвиток креативного мислення та творчого підходу до роботи.
8 лют. 2019

«Виставка дитячих робіт на тему: «Дай лапу, друг!»

6 лютого 2019 року в Закладі дошкільної освіти (яслах-садку) №14 відбулося відкриття виставки дитячих робіт (фото, малюнків домашніх улюбленців) на тему: «Дай лапу, друг!»
23 січ. 2019

Інтегроване заняття з фізичного та гендерного виховання «Вовк і семеро козенят»

23 січня 2019 року в Закладі дошкільної освіти (ясла-садку) №14 вихователем молодшої групи Гориславець О.В. було проведено інтегроване заняття з фізичного та гендерного виховання на тему «Вовк і семеро козенят».
16 січ. 2019

«Прощання з ялинкою»

Новий рік – найкраще свято для малечі . Та прийшов час прощатися з нашою ялинкою.
14 січ. 2019

«Дитячі посівалки»

14 січня в Закладі дошкільної освіти (яслах-садку) №14 вихователем Головатою О.С. та дітьми різновікової групи було організовано посівалки. Хлопчики з добрими побажаннями здоров’я, щастя та радості посіяли зерном всі вікові групи та отримали за це чимало гостинців.
10 січ. 2019

Методичний конкурс: «Розвивальна гра – радість для малюка»

«Гра – це величезне світло, через яке в духовний світ дитини вливається життєдайний потік уявлень, понять про навколишній світ». 10 січня в Закладі дошкільної освіти (яслах-садку) №14 пройшов методичний конкурс «Розвивальна гра – радість для малюка».