8 квіт. 2020

Дітям різновікової групи про свято Благовіщеня

Вихователі різновікової групи дуже цікаво та оригінально розповіли дітям про свято самої доброї вістки- Благовіщеня
7 квіт. 2020

Дистанційне заняття в різновіковій группі

Відео-заняття з малювання яке підготувала вихователь різновікової групи дуже сподобалося дітям
30 бер. 2020

Дистанційне заняття для самих маленьких вихованців нашого дитячого садочка
3 бер. 2020

Старт весняних свят у ЗДО

Першовідкривачами стали різновікова та середня групи..
21 лют. 2020

Сюжетне заняття з фізичної культури в різновіковій групі на тему: «Подорож до зимового лісу»

19 лютого 2020 року в різновіковій групі відбулося сюжетне заняття з фізичної культури на тему: "Подорож до зимового лісу".
17 лют. 2020

Інтегроване заняття в ясельній групі на тему: "Веселі клубочки"

14 лютого в ясельній групі згідно річному плану роботи закладу пройшов колективний перегляд у вихователя Юрчук С.С.
24 січ. 2020

Інтегроване заняття в старшій групі з пізнавально-сенсорного розвитку дітей

24 січня 2020 року в старшій групі згідно річному плану закладу пройшов колективний перегляд у вихователя Карпенко Т. О. інтегроване заняття на тему: "Граємо радо - мороз не завада".
17 січ. 2020

Проєктна діяльність в старшій групі

В рамках теми тижня "Продукти харчування", вихователь старшої групи Карпенко Т.О. зі своїми вихованцями провели проєктну діяльність "Посуд для ляльок".
14 січ. 2020

Святкування Старого Нового року в нашому садочку

Святкування Старого Нового року - щорічне традиційне святково-театралізоване дійство, яке пройшло в нашому дитячому садочку 14 січня 2020 року.
13 січ. 2020

Конкурс дидактичних ігор "Дитина в сенсорно-пізнавальному розвитку"

В закладі дошкільної освіти (ясел-садка) №14 пройшов конкурс дидактичних ігор з розділу "Сенсорно пізнавального розвитку дітей".