27 груд. 2019

Новорічні свята в нашому закладі

з 23.12.2019 року по 27.12.2019 року в закладі дошкільної освіти пройшли новорічні ранки, де діти знову поринули у світ казки.
22 лист. 2019

Тематичне заняття пізнавально-сенсорного розвитку в середній групі на тему «Подорож до країни "Математика"»

Ось такі цікаві, змістовні, незвичайні заняття з математики проводять наші вихователі в закладі дошкільної освіти.
8 лист. 2019

Тиждень з Пожежної безпеки

В нашому закладі з 04 по 08 листопада пройшов Тиждень присвячений пожежній безпеці, надзвичайним ситуаціям тощо.
4 лист. 2019

Осінні свята в закладі дошкільної освіти

Музичний керівник Ткачук В.Ю. разом з вихователями організували дивовіжні свята присвячені осені.
1 лист. 2019

Семінар-практикум для виховатлів на тему: "Логіка-королева математики"

Навчаються і пізнають нове для себе не тільки діти, а й наші педагоги .
1 лист. 2019

участь в конкурсі "Молодь Кіровоградщини"

Наш садочок приймає участь в конкурсі "Молодь Кіровоградщини" (Молодь готова долати надзвичайні ситуації).
18 жовт. 2019

Екскурсія до краєзнавчого музею

Дати дітям радість праці, радість успіху у навчанні, збудити в їхніх серцях почуття гордості, власної гідності — це перша заповідь виховання. (В.О.Сухомлинський)
15 жовт. 2019

Міський фестиваль "Козацькі розваги"

14 жовтня Україна відзначає потрійне свято - Покрову Пресвятої Богородиці, День козацтва, а також День захисника!
11 жовт. 2019

Екскурсія до ЗНЗ І-ІІІ ст. №9

Вихованці старшої та різновікової групи відвідали навчальний заклад нашого міста.
11 жовт. 2019

Виставка дитячих малюнків

До Дня козацтва в закладі дошкільної освіти відбулася виставка дитячих малюнків.