29 лют. 2016

Свято «Зиму проводжаємо, весну зустрічаємо!»

В дошкільному навчальному закладі №14 29 лютого відбулося свято на тему: «Зиму проводжаємо, весну зустрічаємо!» для дітей середньої, старшої та підготовчої груп.
23 лют. 2016

Інтегроване заняття з економічного виховання на тему: «Потреби людини»

Відповідно до плану атестації вихователя підготовчої групи Юрчук С. С. в дошкільному навчальному закладі №14 відбулося відкрите інтегроване заняття в підготовчій групі на тему: «Потреби людини».
17 лют. 2016

Семінар – практикум «Що Ви вкладаєте в поняття «щаслива сім'я»?»

Відповідно до річного плану роботи дошкільного навчального закладу та річного плану роботи практичного психолога в дошкільному навчальному закладі №14 відбулося друге засідання семінару – практикуму для батьків на тему: «Що Ви вкладаєте в поняття «щаслива сім'я»?», яке провела практичний психолог Гусятинська М. В.
10 лют. 2016

Свято красивої і правильної мови

Відповідно до плану атестації вихователя старшої групи Артеменко О. В. в дошкільному навчальному закладі №14 відбувся відкрити захід з розвитку мовлення старших дошкільників на тему: «Свято красивої і правильної мови»
4 лют. 2016

Заняття з фізичної культури з елементами ігрового стретчингу на тему: «Паперові мандри».

Відповідно до плану атестації вихователя молодшої групи Головатої О. С. в дошкільному навчальному закладі №14 відбулося відкрите заняття з фізичної культури з елементами ігрового стретчингу на тему: «Паперові мандри».
29 січ. 2016

Групові батьківські збори.

Відповідно до річного плану роботи дошкільного навчального закладу №14 з 15.01. по 29.01. відбувалися групові батьківські збори.
28 січ. 2016

Інтегроване заняття в ясельній групі.

Відповідно до річного плану роботи дошкільного навчального закладу 28 січня 2016 року в закладі відбувся колективний перегляд інтегрованого заняття в ясельній групі на тему: «Захоплююча подорож до казки «Колобок»», яке провела вихователь Стрижак Ірина Миколаївна.
14 січ. 2016

Прощання дошкільня з ялинкою

Новий рік найкраще свято для нашої малечі. Та прийшов час прощатися з нашою ялинкою. 14 січня 2016 року в закладі проведено розвагу для дітей "Прощання дошкільнят з ялинкою".
6 січ. 2016

Музична розвага для дітей «Різдво Христове»

06 січня 2016 року в дошкільному навчальному закладі відбулася музична розвага для дітей на тему: «Різдво Христове», яке підготувала музичний керівник Ткачук В. Ю.
28 груд. 2015

Новорічні свята

Новий рік та Різдвяні свята — це казкові свята для дітей та дорослих, які з великим нетерпінням чекають всі. З 22 грудня по 25 грудня 2014 в нашому дошкільному закладі пройшли новорічні свята та розваги.