27 жовт. 2015

ОСІННЯ СВЯТА

Казкові пригоди, яскраві осінні барви об’єднали усіх вихованців ДНЗ «Сонечко», які охоче та від душі розважалися з 24 жовтня по 27 жовтня у музичному залі.
26 жовт. 2015

Виставка "ТАТО, МАМА, Я - ВИНАХІДЛИВА СІМЯ"

З 26.10. по 30.10 2015 року в дошкільному навчальному закладі відбувається виставка поробок з природнього матерілу на тему: "Тато, мама, я - винахідлива сімя"
23 жовт. 2015

Теоретичний семінар для педагогів

Відповідно до річного плану роботи дошкільного навчального закладу на 2015-2016 н.р. відбувся теоретичний семінар для педагогів на тему: "Еколого-розвивальне середовище в ДНЗ (інноваційні підходи)"
15 жовт. 2015

Свято "Козацька слава"

14 жовтня колектив дошкільного навчального закладу прийняв участь у святі "Козацька слава" з нагоди відзначення захисника України. На якому був представлений "Козацький куліш" та "Козацький курінь".
18 серп. 2015

Крокуємо з малечею дорогою адаптації

адаптація
31 лип. 2015

Художня література - джерело мовленнєвого розвитку дітей

художня література
27 трав. 2015

«Прощавай, дитячий садок!»

22 травня в старшій групі та 26 травня в підготовчій групі у дитячому садочку відбулися події – це випускні вечори.
18 трав. 2015

Інтегроване заняття з безпеки життєдіяльності.

Відповідно до річного плану роботи дошкільного навчального закладу 18 травня в молодшій групі відбулося інтегроване заняття з безпеки життєдіяльності на тему: «Пригоди козенят», яке провела вихователь Уманець Наталія Павлівна.
30 квіт. 2015

Метод «занурення» - шлях до інтеграції.

В рамках семінару – практикуму для вихователів дошкільного навчального закладу «Забезпечення збалансованого розвитку, формування компетентності дошкільників, згідно вимог Програми виховання і навчання дітей від 2 до 7 років «Дитина»» було проведене заключне засідання.
29 квіт. 2015

Колективний перегляд заняття «Подорож до лісу».

Відповідно до річного плану роботи дошкільного навчального закладу №14 29 квітня 2015 року відбувся колективний перегляд відкритого інтегрованого заняття з використанням дихальної арт-педагогіки та етюдів психогімнастики в середній групі «Подорож до лісу».