8 квіт. 2015

Розвага «Рятівники»

08 квітня 2015 року в дошкільному навчальному закладі №14 відбулася розвага з безпеки життєдіяльності «Рятівники»
20 бер. 2015

«Стежинками казки «Курочка Ряба»»

У дошкільному навчальному закладі 20 березня відбулося відкрите інтегроване заняття з використанням пальчикових ігор в групі раннього віку на тему: «Стежинками казочки «Курочка Ряба»», яке провела вихователь Федорова Лариса Володимирівна. Педагог атестується на відповідність раніше присвоєній категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєння звання «вихователь-методист».
10 бер. 2015

8 Березня в дошкільному навчальному закладі.

З 3 по 6 березня 2015 року відбулися святкові ранки у ДНЗ № 14 «Сонячний» присвячені Міжнародному жіночому дню – 8 Березня.
25 лют. 2015

Ефективне впровадження програми виховання і навчання дітей від 2 до 7 років «Дитина» в ДНЗ.

У дошкільному навчальному закладі 25 лютого відбулося друге засідання семінару – практикуму для педагогів на тему: «Ефективне впровадження програми виховання і навчання дітей від 2 до 7 років «Дитина» в ДНЗ».
18 лют. 2015

"Весела Масляна"

У дошкільному навчальному закладі 18 лютого пройшла Масляна, діти прощалися з Зимою і зустрічали Весну.
12 лют. 2015

"Творчий потенціал та креативність як запорука професіоналізму"

Відповідно до плану атестації практичного психолога Гусятинської М. В. в дошкільному навчальному закладі був проведений семінар-практикум для педагогів на тему: "Творчий потенціал і креативність як запорука професіоналізму"
26 січ. 2015

Благодійні внески

внески
11 груд. 2014

«Мій рідний край, моя родина – це люба наша Батьківщина».

Відповідно до річного плану роботи дошкільного навчального закладу (ясла – садка) №14 «Сонячний» відбулося відкрите інтегроване заняття в старшій групі на тему: «Мій рідній край, моя родина – це люба наша Україна», яке підготувала виховатедь Гусятинська М. В.
20 лист. 2014

поради
28 жовт. 2014

Тема війни і миру завжди актуальна