7 серп. 2014

Заохочуємо дітей до пізнання.

Педагоги дошкільного навчального закладу підтримують прагнення дошкільників до пізнання довкілля, організовуючи пошуково – дослідницьку діяльність. Пропонують цікаві і нескладні досліди, які розвивають допитливість і гнучкість мислення, а також привчають дітей цілеспрямовано діяти.
10 лип. 2014

Спортивна розвага «Веселіше разом крокувати»

Відповідно до плану роботи на липень місяць в дошкільному навчальному закладі 10 липня відбулася спортивна розвага «Веселіше разом крокувати», в якій прийняли участь середні та старші дошкільники.
1 лип. 2014

Театр і Ми!

У розмаїтті засобів впливу на формування особистості дитини дошкільного віку важливе місце посідає театр. Це особливий – синтетичний вид мистецтва, який органічно поєднує в собі художнє слово, драматичну дію, живопис, музику та літературу.
24 черв. 2014

Вміє кожна в нас дитина – подбати добре про рослини!

Ефективним засобом гармонійного розвитку дітей дошкільного віку в літній період є створювання широких можливостей для розвитку в них інтересу до пізнання природи. Протягом дня вихователі дошкільного навчального закладу виховують у малят екологічну культуру, дбайливе ставлення до природи, винахідливість, допитливість.
17 черв. 2014

Після сну – бадьорі, жваві. Наш секрет – музичні вправи!

Дошкільний навчальний заклад продовжує роботу на виконання завдань в літньо – оздоровчий період, а саме: 1. Збереження та укріплення фізичного та психічного здоровя вихованців. 2. Формування навичок до здорового способу життя. 3. Розроблення схем загартування 4. Оптимальне поєднання різних видів і форм ігрової, рухової, пізнавальної, предметно-практичної, комунікативно – мовленнєвої, художньої діяльності у чергуванні з побутовими процесами.
2 черв. 2014

Оздоровча кампанія в ДНЗ розпочата.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 12.03.2005 року №305, Інструктивно – методичних рекомендацій Міністерства освіти, науки, молоді та спорту України «Організація роботи в дошкільних навчальних закладах в літній період» від 16.03.2012 року №1/9-198 та для забезпечення ефективного оздоровлення дітей в дошкільному навчальному закладі організована належна підготовка і проведення літнього відпочинку та оздоровлення вихованців закладу з 02 червня по 29 серпня 2014 року.
30 трав. 2014

Випускний вечір «Знімаємо фільм» в старшій групі.

30 травня в старшій групі дошкільного навчального закладу (ясла - садок) №14 «Сонячний» відбулося свято - Випускний вечір «Знімаємо фільм».
23 трав. 2014

«Випускний бал» в підготовчій групі.

В підготовчій групі дошкільного навчального закладу (ясла - садок) №14 «Сонячний» пройшло свято «Випускний бал».
20 трав. 2014

Відкрите заняття в середній групі.

Відповідно до річного плану роботи дошкільного навчального закладу (ясла – садка) №14 «Сонячний» відбулося відкрите інтегроване заняття з пріоритетом валеологічних завдань пошуково – дослідницької діяльності в середній групі на тему: «Пийте діти молоко – будете здорові!», який провела вихователь Юрчук С. С.
8 трав. 2014

Нашій перемозі – 69!

Напередодні святкування Дня перемоги вихованці середньої та підготовчої груп садочка вшанували пам'ять тих, хто не повернувся з війни, покладанням квітів до Братської могили по вулиці Діброва.