24 груд. 2015

Виставка «Новорічна композиція»

З метою формування екологічної культури та мислення, активізації та популяризації еколого – натуралістичної творчості вихованців, виховання громадянина України на багатовікових традиціях народу в дошкільному навчальному закладі з 21.12. по 25.12. 2015 р. проходить виставка на тему «Новорічна композиція».
17 груд. 2015

Семінар – практикум на тему: «Місток порозуміння між батьками та ДНЗ»

Відповідно до річного плану роботи дошкільного навчального закладу та плану роботи практичного психолога Гусятинської М. В. 17 грудня 2015 року в закладі відбувся семінар – практикум для педагогів на тему: «Місток порозуміння між батьками та ДНЗ».
4 груд. 2015

Музично – спортивна розвага «На допомогу Батьківщині!»

З нагоди відзначення 72-ї річниці визволення міста Олександрії від фашистських загарбників та Міжнародного дня волонтера в дошкільному навчальному закладі 03.12.2015 року відбулася музично – спортивна розвага з дітьми старшого дошкільного віку «На допомогу Батьківщині!»
3 груд. 2015

Заняття в старшій групі до Дня визволення міста Олександрії від фашистських загарбників

Відповідно до рекомендацій управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради від 24 листопада 2015 року №13-15/390 в дошкільному навчальному закладі були заплановані та проведені заходи щодо відзначення Дня визволення міста Олександрії від фашистських загарбників.
25 лист. 2015

Інтегроване заняття «Як діти озерце врятували?»

Відповідно до річного плану роботи дошкільного навчального закладу 25 листопада в середній групі відбулося відкрите інтегроване заняття по екологічному вихованню на тему: «Як діти озерце врятували?», яке провела вихователь Гончаренко Н. І.
19 лист. 2015

Віртуальна екскурсія "Пам'ятаємо, перемагаємо!"

19 листопада вихованці старшої та дошкільної груп мали змогу здійснити віртуальну екскурсію на тему: "Пам'ятаємо, перемагаємо!"
16 лист. 2015

«Година спілкування» з учасниками волонтерського руху

На виконання заходів по відзначення Міжнародного для волонтера в дошкільному навчальному закладі відбулася «Година спілкування» з учасниками волонтерського руху на тему: «Можна все на світі вибирати сину, вибрати не можна тільки Батьківщину»
6 лист. 2015

Загальні батьківські збори

Відповідно до плану роботи дошкільного навчального закладу на 2015-2016 н.р. були проведені загальні батьківські збори на тему: "Основні напрямки роботи ДНЗ на 2015-2016 н.р."
4 лист. 2015

Семінар-практикум "Що Ви вкладаєте в поняття "шаслива сім'яї"?"

Відповідно до річного плану роботи дошкільного навчального закладу на 2015-2016 н.р. був проведений семінар-практикум для батьків на тему: "Що Ви вкладаєте в поняття "щаслива сім'я?""
2 лист. 2015

Виставка дитячих робіт "Щаслива родина"

В дошкільному навчальному закладі проходила виставка дитячих робіт на тему: "Щаслива родина"