29 квіт. 2014

Методичне об’єднання вихователів старших груп.

Відповідно до плану роботи управління освіти, молоді та спорту Олександрійської міської ради в дошкільному навчальному закладі (ясла – садок) №14 «Сонячний» 29 квітня відбулося методичне об’єднання вихователів старших груп дошкільних навчальних закладів міста Олександрії.
18 квіт. 2014

Великдень

В дошкільному навчальному закладі (ясла – садок) №14 «Сонячний» 18 квітня відбулося свято Великодня.
15 квіт. 2014

Тиждень безпеки життєдіяльності на тему: «Майбутнє планети - в наших руках»

В дошкільному навчальному закладі (ясла - садок) №14 «Сонячний» з 7 квітня по 11 квітня 2014 року був проведений Тиждень безпеки життєдіяльності на тему: «Майбутнє планети – в наших руках».
8 квіт. 2014

Участь у проведені Всеукраїнського фестивалю дитячого театрального мистецтва.

З метою виявлення і розвитку талановитих дітей дошкільного віку, активізації їх творчого потенціалу дошкільний навчальний заклад (ясла – садок) №14 «Сонячний» взяв участь у проведенні Всеукраїнського фестивалю дитячого театрального мистецтва (наказ управління освіти, молоді та спорту №1034 від 31.12.2013 року).
1 квіт. 2014

Місячник «Спорт для всіх – спільна турбота».

З 1 квітня 2014 року в дошкільному навчальному закладі розпочато місячник «Спорт для всіх – спільна турбота».
27 бер. 2014

Колективний перегляд в підготовчій групі.

27 березня 2014 року в дошкільному навчальному закладі здійснено колективний перегляд підсумкового заняття в підготовчій групі «Звідки до нас приходить одяг».
18 бер. 2014

Засідання інтервізійної групи практичних психологів дошкільних навчальних закладів.

На базі дошкільного навчального закладу №14 18 березня 2014 року відбулося засідання інтервізійної групи практичних психологів дошкільних навчальних закладів міста Олександрії.
11 бер. 2014

Круглий стіл на тему: «Здоров'язбережувальні технології в умовах дошкільного закладу».

В дошкільному навчальному закладі 11 березня відбулося засідання Круглого столу на тему: «Здоров'язбережувальні технології в умовах дошкільного закладу».
7 бер. 2014

Музичні свята до 8 березня.

В дошкільному навчальному закладі №14 з 04. 03. по 07. 03. відбулися святкові ранки, присвячені Міжнародному жіночому дню 8 березня.
27 лют. 2014

Міський круглий стіл вчителів ЗНЗ I-III ступенів №9 та вихователів ДНЗ (ясел-садка) №14

В загальноосвітньому навчальному закладі - ступенів №9 відбулося засідання міського круглого столу на тему: «Наступність у навчанні та вихованні дітей між загальноосвітнім та дошкільними навчальними закладами», в якому прийняли участь завідувач ДНЗ №14 Захарченко Ю. І., вихователі вищої категорії Федорова Л. В. та Стрижак І. М.