25 лют. 2014

Семінар - практикум для вихователів на тему: "Використання інформаційних технологій в дошкільній освіті"

В дошкільному навчальному закладі №14 відбулося 7 засідання семінару - практикуму для вихователів на тему: "Використання інформаційних технологій в дошкільній освіті"
20 лют. 2014

Свято Масляної

В дошкільному навчальному закладі 20 лютого весело і завзято проведено свято Масляної.
18 лют. 2014

Інсценування казки "Півень та зайчик" в молодшій групі.

Мета: залучення дітей до гри - драматизації за мотивами прочитаного твору.
4 лют. 2014

Прибирання території дошкільного навчального закладу від снігу.

В зв'язку із значними сніговими опадами, колектив дошкільного навчального закладу залучився до прибирання території від снігу.
28 січ. 2014

В рамках «Року безпеки дитини в дошкільному навчальному закладі» був проведений Тиждень сприяння здорового способу життя та безпеки життєдіяльності на тему: «Бережи здоров'я з молоду» з 20. 01. по 24. 01. 2014 р.
23 січ. 2014

Семінар - практикум для вихователів на тему: "Сучасні підходи до формування граматичної компетенції дошкільників"

Вихователь вищої категорії Федорова Л. В. провела семінар - практикум для вихователів на тему: "Сучасні підходи до формування граматичної компетенції дошкільників"
21 січ. 2014

Прощання з ялинкю.

18. 01. була організоване свято "Прощання з ялинкою" для всіх віковизх груп садочку.
16 січ. 2014

Семінар з елементами тренінгу

В дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №14 "Сонячний" відбувся семінар з елементами тренінгу на тему: "Технології встановлення позитивних відношень з батьками та дітьми. Розвиток комунікативних навичок", який провела практичний психолог Гусятинська М. В.
27 груд. 2013

Новорічні ранки

З 25 по 27 грудня в дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) №14 "Сонячний" пройшли Новорічні ранки
15 лист. 2013

Методичне обєднання вихователів дошкільних навчальних закладів м. Олександрії

На базі Дошкільного навчального закладу (ясла - садок) №14 "Сонячний" відбулося методичне об'єднання вихователів ясельних груп ДНЗ міста на тему: "Формування основ здорового способу життя у дітей раннього віку".